• Ahojte Žabky!
          Ani sme sa nenazdali a už je tu jún, prichádza najobľúbenejšie ročné obdobie leto. Verím, že sa dobre zabavíte a na leto sa dobre naladíte .
          Máme pre vás pripravené letné aktivity.
          Tematický celok: Šťastné deti- šťastná zem
          Téma týždňa: Leto- hurá prázdniny

Pondelok 22.6.2020

Príloha - Pracovné listy - KLIK

Utorok 23.6.2020

Príloha - Pracovné listy - KLIK

Príloha - Obtiahni dúhu - KLIK

Štvrtok 25.6.2020

ZMRZLINA

VO: Jazyk  a komunikácia

VŠ: 30/U3 Pri kreslení sedí vzpriamene, ruka ktorou píše leží od lakťa na stole , hlavu drží rovno.

Ako vás poznám ,tak určite všetci z vás máte radi zmrzlinu. Zmrzlina by kľudne mohla byť akýmsi symbolom leta. Majú ju radi deti aj dospelí.

V pracovných listoch je pre vás pripravená tiež práca so zmrzlinou, užite si pri ich vypracovávaní veľa zábavy .Verím, že za odmenu vás rodičia zoberú na naozajstnú zmrzlinu ....(rodičia prosím, prosím) J

A tiež prikladám ešte jeden pracovný list....zvieratko na ňom je tiež akýmsi symbolom leta...ale už nie takým obľúbeným ako spomínaná zmrzlina....

Príloha - Pracovný list - KLIK

Piatok 26.6.2020

HRÁME SA

VO: Človek  a spoločnosť

VŠ: 128/ Sústredí sa na  činnosť  na základe zapojenia vôľových vlastností.

Dnes sme si pre vás milé deti pripravili už iba zábavné pracovné listy ,ktoré vám precvičia hlavičky a očká.

Zahrajte sa veselú hru spolu s vašimi rodičmi a súrodencami.

Želáme vám krásny koniec školského roka ,krásne prázdniny a úspešný školský rok v prváckych laviciach.

Príloha - Pracovný list - KLIK